/Files/images/01/1/89947841.png


Навчання вдома: практичні поради для вчителів від психологині Світлани Ройз

/Files/images/01/1/Navchannya-vdoma-praktychni-porady-dlya-vchyteliv-vid-psyhologyni-Svitlany-Rojz-e1585068261200.jpg


Жаби, сир, ковбаса та помідори: 4 лайфхаки тайм-менеджменту для дітей на карантині

/Files/images/01/1/cover_kids_timemanagement.png


Декілька ідей, як з користю провести час під час карантину та канікул

/Files/images/01/1/images.jpg

-Прогулянки на свіжому повітрі.За умови гарної погоди, саме час побувати в лісі або парку. Перетворіть вашу прогулянку в пізнавальний процес.
-Інтелектуальні та настільні ігри.Наприклад на розвиток логічного мислення. Скрабл (Scrabble), Доббл (Dobble), Картки "Memory", Еліас (Alias) тощо.
-Перегляд фільмів.Пошукайте фільми, які можна дивитися разом з дітьми. Але не дивіться більше одного фільму в день з дитиною дорослішого віку, для молодшого школяра досить 30-40 хвилин. Подивіться краще відеоуроки на освітніх ресурсах або документальні фільми, які розширять знання дитини в рамках шкільної програми.
-Інтерактивні завданняз різних навчальних предметів. Як один із варіантів - освітня онлайн-платформа https://learning.ua/
-Заняття творчістю.В інтернеті можна знайти майстер-класи з хенд-мейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила.
-Читання- найкращий спосіб зняти тривогу та стрес. Пропонуємо влаштувати челендж. Три тижні карантину=три прочитані книги. Поїхали?
Зберігайте спокій, ретельно слідкуйте за гігієною та не дозволяйте паніці брати гору над здоровим глуздом.


/Files/images/01/1/1.jpg/Files/images/01/1/2.jpg /Files/images/01/1/3.jpg/Files/images/01/1/4.jpg /Files/images/01/1/5.jpg/Files/images/01/1/6.jpg/Files/images/01/1/7.jpg/Files/images/01/1/8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 450

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.