/Files/images/02/2/Картинка Дистанционное.jpg

Шановні батьки та учні!

УВАГА! ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!


З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та гострих респіраторних захворювань, освітній процес для всіх здобувачів освіти Миронівської загальноосвітньої школи №1 з 31.01.2022 по 11.02.2022 буде проводитися у дистанційному режимі.

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів 1-11 класів розміщуються на шкільному сайті – розділ «Дистанційне навчання».

Завдання для дистанційного навчання під час карантину також можна відкрити за посиланням. https://drive.google.com/drive/folders/1hMyO7RjqyDIODuMQR108dye7CRsd7R0D


Учням 1 - 4 класів виконані письмові домашні завдання необхідно завантажити на GoogleДиск:

https://drive.google.com/drive/folders/1pJ6JTz-oSjy00NEwxDNRTb4TWo4AujIO


Вчителі та класні керівники з 8.00. до 16.00 щодня (окрім вихідних) проводять для школярів онлайн-консультації, відповідають на відео-дзвінки, дають завдання. Виконані роботи вчителі перевіряють та виставляють оцінки через GoogleДиск. Консультації при виконанні домашніх завдань також проводять вихователі ГПД.

Учні 5-11 класів навчаються у додатку Google Classroom. Там створені групи-класи, в яких необхідно зареєструватись за допомогою коду, який учні отримали від класних керівників. Кожен вчитель-предметник надає дітям завдання з предметів та зазначає термін виконання завдань. Консультації з усіх предметів ви можете отримати з 8.00. до 16.00 щодня (окрім вихідних) через електрону пошту та відео-зв'язок у додатку Viber.

Успішного навчання!

Адреси вчителів для зворотнього зв’язку

https://drive.google.com/file/d/1CFvFWM9wKNjLT3aZqcCBeCtjUrSsV4dd/view

Кiлькiсть переглядiв: 1364

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.