Яснішає у світі, коли читають діти

«Щоб підготувати людину до самостійного життя,

треба ввести її в світ книг»

В.О. Сухомлинський.

Щороку дитячі та шкільні бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який має давні і добрі традиції. Сьогодні дитяче читання значно розширило свою сферу. З обмеженням доступу до бібліотеки, ми перейшли на новий рівень і відкрили нові двері – цифрові. Бібліотекарі знаходять нові способи надання послуг, проведення заходів, завдячуючи їх впровадженню, бібліотеки не втрачають зв'язок із читачами.

Враховуючи особливості цьогорічного святкування в непростих умовах, бібліотека надає для наших читачів рекомендовані списки літератури. Сучасна українська казка існує – і вона цікава, класна, а головне різноманітна! Сучасні українські казки на телеекрані у виконанні казкаря Сашка Лірника сподобаються не тільки дітям, а й батькам. Можна запропонувати дітям музичне відеознайомство «Герої українських казок – на екрані» (CHOBD.CK.UA / ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ).

«Пригоди Котигорошка та його друзів» (YouTube › watch) – новий анімаційний мультсеріал для дошкільників і молодших школярів, який

спонукає до читання. Це найкраща можливість заохотити дітей до української казки, української книги. Має зацікавити юних користувачів цикл навчально- пізнавальних відео «Секрети Книжника, або Як стати Лідером Читання» (www.chl.kiev.ua › Default).

«Коли сторінки оживають: добірка книжкових екранізацій» – дивовижний світ відкриває перед юним читачем казка «Лускунчик і Мишачий Король». Казка Е.А. Гофмана оживає в музиці П.Чайковського (балет «Лускунчик») і у фільмі «Лускунчик і чотири королівства» (студія Disney). Бібліотека Миронівської ЗОШ №1 пропонує також скористатися літературними проектами «Наша фішка – читаємо разом дитячу книжку» або «Терапевтична казка».

«Терапевтична казка» - це дитячі твори, які допомагають вашій дитині прояснити різні життєві ситуації, відреагувати накопичені емоції, познайомитись з різноманітними стратегіями поведінки. Крім того, казки дозволяють дитині побувати на місці героя в певних конфліктних ситуаціях в “безпечних умовах” і спробувати нові способи вирішення конфліктів. Також можно запропонувати дитині взяти участь у конкурсі «Казка придумана мною». Казки надсилати своєму класному керівнику на ел.пошту або вайбер. Ознайомитися з прикладом казок можно в інтернеті.

· СЕРЦЕ, ЯКЕ ВМІЄ СЛУХАТИ. ПОВЧАЛЬНА КАЗОЧКА ДЛЯ ДІТЕЙ

· ТОЛЯ І АЙПАД. ТЕРАПЕВТИЧНА КАЗОЧКА ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ КОМП’ЮТЕРІВ ТА ІНШИХ ГАДЖЕТІВ

· БІЛОХВОСТИК, АБО КАЗКА ПРО ЗАЙЧЕНЯ

· ЧАРІВНИЙ МАГАЗИН

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.